Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 devin gideon roarke

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
devin roarke
moonlight lover
moonlight lover
devin roarke


Število prispevkov : 20
Reputation : 2
Join date : 19/09/2012
Age : 30
Kraj : galway, ireland

devin gideon roarke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: devin gideon roarke   devin gideon roarke EmptySre Sep 19, 2012 8:01 am

devin gideon roarke
AND IF I WAS PURE, YOU KNOW I WOULD
and if i was yours, but i am not


25


galway, ireland


werewolves


gen huismans

8 years ago,
danes je predme postavila debelo zaprašeno knjigo, na usnjeno platnico je bil vgraviran stoječi volk z razprtimi šapami in široko odprtim gobcem. izgledal je skoraj človeško. potisnila jo je proti meni in mi rekla, naj jo preberem. naj jo preberem in začnem verjeti zgodbicam, ki so mi jih stari starši govorili za lahko noč. verjetno sem se zasmejal, ker je bila njena želja tako presenetljiva, ter tudi zato ker se poleg nje tako ali tako vedno smehljam kot največji idiot. vendar sem pristal in knjigo odnesel domov. cel večer sem previdno obračal napol strohnele liste in prebiral besedo za besedo. to pojasni vse. njena izgnotja okrog polne lune, njeno nagnjenost k preživljanju časa v gozdu. njen nenavadni temperament. volkodlakinja je. in jaz sem samo običajen sedemnajstletnik, ki dela v knjigarni in namerava študirati inžinering. precej prepričan sem tudi, da sem zaljubljen vanjo. v volkodlakinjo, da. sliši se neverjetno.

6 years ago,
sprašujem se, če bo kdaj postalo lažje. če bo kdaj bolečina postala vsaj trohico znosnejša. vsaka metamorfoza je skoraj hujša od prejšnje, dvomim, da se bom kadarkoli navadil na občutek nemoči, ki ga prinese. vsaka kost tvojega telesa se ukrivi v drugo smer, v napačno smer. v prsih čutiš neverjeten pritisk in zavedaš se vsakega premika, okončine se krajšajo, daljšajo. koža se ti razpara, ko se prekrije z dolgo črno dlako. včasih se onesvestim. takrat je lažje. ko se zbudim sredi ničesar je lažje. zadnji del preobrazbe je tako izgubljen v temi in se ga ne spomnim. včasih pa se zavedam vsega – tudi teka po mokrih gozdnih tleh, ko se listje lepi na moje ogromne šape. zavedam se vsakega zvoka, vonja, celotne okolice. včasih se zbudim s krvavimi dlanmi, okrog mene ni nobenega trupla. takrat s strahom doma prižgem televizijski ekran in čakam, da objavijo novico o novem izgnotju kakšnega pohodnika, ki ga je razmesarila neznana divja gozdna žival. bolečina, ki sledi ob spoznanju, da je volk v meni terjal novo življenje, je hujša kot tista ob preobrazbi. stokrat hujša in ne mine.

2 years ago,
včeraj se mi je zdelo, da sem jo za hip ugledal na ulici. to leto sem pristal v parizu, za polno luno romarim po bolonjskem gozdu. vendar to ni pomembno. važno je le, da sem se ustavil na mestu in sledil neznanki, ker sem bil tako zelo prepričan, da je ona. kreten. vse od noči, ko me je ugriznila in me spremenila v volkodlaka je nisem videl. preprosto se je ugreznila v zemljo, morda zaradi krivde. morda je to hotela že od samega začetka. vendar jo pogrešam vsak prekleti dan, ker so vsi moji najlepši spomini povezani z njo. vendar nisem isti človek kot takrat pred leti. moja koža je močnejša in nisem več samo človek.

a week ago,
izsledil sem jo. uporabil neke nemogoče veze in zdaj sem pristal v newcasteltonu na škotskem. trenutno si iščem prebivališče in urejam birokracijo, potem se bom lotil iskanja. imam močan občutek, da je res nekje tukaj. moje telo jo čuti v zraku. morda ker je bila ona tista, ki je spremenila mojo usodo. morda preprosto zato ker se ji hočem maščevati. dvomim, da se ji bom res lahko, da bom sposoben tega, a poskusiti je vredno. nehal sem šteti koliko ljudi je izgubilo življenje zaradi moje lakote. koliko sem jih zaznamoval za vedno. po osmih letih je ubijanje zgolj še nujna obveznost in se me ne dotakne več. pretvarjam se kot da tisti trije dnevi v meseci sploh ne obstajajo. potlačim jih globoko v spomin in še naprej igram irskega arhitekta z ljubeznijo do starih legend. delujem nadziran, odločen, včasih celo hladen. nimajo pojma, kako malo je potrebno, da izgubim kontrolo. s kakšno lahkoto lahko prelomim njihov vrat. videz pač največkrat vara.


sandra

19

7+ years

n/a
now i'm ready to start

Nazaj na vrh Go down
rosemary
the queen
the queen
rosemary


Število prispevkov : 134
Reputation : 4
Join date : 10/09/2012
Age : 30

devin gideon roarke Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: devin gideon roarke   devin gideon roarke EmptySre Sep 19, 2012 8:18 am

you have been accepted!
YOU MAY NOW CREATE A HOUSE FOR YOUR CHARACTER, OPEN YOURSELF A PLOT PAGE AND CLAIM YOUR FACE!
tvoje opise vedno tako rada berem, you rock so hard, girl! dobrodošla and, you know, just do your thing with this hottie of yours. :3
Nazaj na vrh Go down
https://ohmyjulietrpg.slovenianforum.com
 
devin gideon roarke
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» devin roarke's apartment

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: if i was scared i would ::  :: the filings and forms ::  :: the community members-
Pojdi na: