Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 she`s a killer

Go down 
AvtorSporočilo
colton harrow
lonely hunter
lonely hunter
colton harrow


Število prispevkov : 12
Reputation : 2
Join date : 17/09/2012
Age : 28

she`s a killer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: she`s a killer   she`s a killer EmptyČet Sep 20, 2012 1:46 am

THE KILLER
skratka ta povezava je ena izmed takih, ki bi jo res potrebovala za mojega coltona. skratka njemu so starši umrli zaradi vampirja/hibrida/demona tudi, če je potrebno in nekako res nisem zahtevna okoli spola ampak mislim, da bi bilo asdfghjkl zanimivo izhajati iz ideje, da je bila dejansko ženska, vse kar ima v glavi so njene oči in te bi prepoznal kjerkoli (: mislim, da se res da veliko izvleči, ker colton si jo želi ubiti, mučiti, trpinčiti. predstavljam si kot, da bi iskal njene šibke točke, jo osvojil in spravil na svojo stran potem pa počasi uničeval ne, da bi se zavedal da s tem uničuje tudi sebe cus if he would have a thing for her bi bilo amazing .3 lahko, da si je ona zanalašč izbrala njega. mogoče je to bilo njene maščevanje za karkoli, skratka njena zgodba je v vaših rokah in ta sovražni odnos bi bil lahko preprosto orgazmičen, rigth ?
torej leta ? 23-25 pretty please .3 rasa ? until she can kill people i am fine with what so ever (: play by ? hm idej nimam ampak glede na to, da jamie dornan po moji ideji pripada jennifer morrison i would love to see her sicer pa mi lahko par predlagate in vam pomagam pa skupaj izberemo, skratka lik je vaš. lahko je prasica, lahko je v resnici dobra in je umor njegovih staršev bila le nesreča njenega pretvarjanja in on tega ne bi hotel sprejeti kakorkoli. :3 GIVE ME HER IN HIS LIFE <333
Nazaj na vrh Go down
colton harrow
lonely hunter
lonely hunter
colton harrow


Število prispevkov : 12
Reputation : 2
Join date : 17/09/2012
Age : 28

she`s a killer Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: she`s a killer   she`s a killer EmptyPon Sep 24, 2012 5:27 am

    colton je našel svojo morilko tako, da če se vpraša mene lahko gre tole kar lepo v arhiv love2
Nazaj na vrh Go down
 
she`s a killer
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: now i'm ready to start ::  :: the archives-
Pojdi na: