Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 talk that talk

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
eva
got my bad baby by my heavenly side
got my bad baby by my heavenly side
eva


Število prispevkov : 15
Reputation : 0
Join date : 13/09/2012

talk that talk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: talk that talk   talk that talk EmptyČet Sep 13, 2012 7:20 am

      TALK THAT TALK

      well guys, mislim, da forum brez te teme skoraj ne more obstajati, kajne? torej, tukaj se lahko pogovarjate o poljubnih stvareh, ki ne rabijo biti povezane z vašimi liki in/ali rpg-jem.
Nazaj na vrh Go down
arliss angel mcgrand
agency's tomboy
agency's tomboy
arliss angel mcgrand


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 20/09/2012

talk that talk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: talk that talk   talk that talk EmptyČet Sep 20, 2012 7:46 am

Hooojla!
Vidim, da ni še noben otvoril te teme in v veselje(hmm lol xd) mi je, da to naredim.
Tooooorej.. Kako ste kej? Je tud pr vam vse natrpano v šoli?
Nazaj na vrh Go down
dean cunningham
attention whore
attention whore
dean cunningham


Število prispevkov : 19
Reputation : 9
Join date : 17/09/2012

talk that talk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: talk that talk   talk that talk EmptyČet Sep 27, 2012 4:56 am

    hej peeps, what's the hush-hush? (:

    jaz ravno uživam svoj zadnji teden v mariboru, v soboto se selim in me rahlo stiska. bog ve, kako bom shajala v ljubljani, imam pa sijajno in izredno party roommate, ki je tudi moja bivša sošolka, stanovanje, oddaljeno 10 minutk od faksa, ki je ABSOLUTNO NAJBOLJŠA STVAR, ki sva jo lahko dobili.. in odličen kuhinjski servis, ki sem si ga v preteklih dneh priborila. kar exciting je tole seljenje iz enega mesta na drugega, i must admit, sploh zato, ker se istočasno selijo tudi moji, tako da staro življenje na tej lokaciji skorajda popolnoma zapuščam. ^^

    kaj pa počnete ostali? enim se, z mano vred, v nekaj dneh začne faks. a vas kaj muči? drugi pa imate že en mesec šole, ah, prav ne znam si predstavljat da bi že ves september hodla k pouku. je blo gimnazije prek glave dovolj. chuckle
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





talk that talk Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: talk that talk   talk that talk Empty

Nazaj na vrh Go down
 
talk that talk
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: now i'm ready to start ::  :: chit chat course-
Pojdi na: