Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 pripombe, predlogi in pohvale

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
rosemary
the queen
the queen
rosemary


Število prispevkov : 134
Reputation : 4
Join date : 10/09/2012
Age : 30

pripombe, predlogi in pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: pripombe, predlogi in pohvale   pripombe, predlogi in pohvale EmptySre Sep 12, 2012 10:24 am

      I HAVE AN IDEA AND I'D LIKE TO SHARE IT

      administracija bo z veseljem nenehno spremljala vaše kritike, naj so te dobre ali slabe. vsekakor nas namreč zanima, kaj si o forumu mislite vi; vsako mnenje uporabnika o forumu je pomembno in cenjeno iz naše strani. vse vaše predloge in želje bomo skušali upoštevati, kolikor se bo le dalo. seveda vemo, da vsem željam pač ne gre ustreči, a če bo mogoče, se bomo vsekakor potrudili za vas.
Nazaj na vrh Go down
https://ohmyjulietrpg.slovenianforum.com
allanah heber
a teen with mother issues
a teen with mother issues
allanah heber


Število prispevkov : 18
Reputation : 0
Join date : 17/09/2012

pripombe, predlogi in pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pripombe, predlogi in pohvale   pripombe, predlogi in pohvale EmptyPon Sep 17, 2012 4:46 pm

    rada bi samo opozorila, da se pri linkih in slikah prikaže pripomba v rdečem [only admins are allowed to see this link / picture] , drugače pa je forum fantastičen,
Nazaj na vrh Go down
liam mcintyre
ready to start
ready to start
liam mcintyre


Število prispevkov : 32
Reputation : 4
Join date : 19/09/2012
Age : 27

pripombe, predlogi in pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pripombe, predlogi in pohvale   pripombe, predlogi in pohvale EmptySre Sep 19, 2012 7:56 am

    oh my, this forum is beyond awesome! love3 nice skin, všeč mi je da je nekaj posebnega - novega. potem so tu še možnosti skupin, in na sploh zasnova foruma. všeč mi je, da ste forum preselili na forumotion - vsekakor se mi zdi, da bo enostavnejše.
    potem pa so tu še prečudoviti cannoni, ki jih kar ne morem prehvaliti. resnično, zgodbe so zanimive in raznovrstne in porabila sem skoraj sto let, da sem se potem odločila for my awsomnesssss liam :3333
    but yes, admini kot vedno čudovita ekipa na kupu. and as untouched said - let's rock this forum again! love2
Nazaj na vrh Go down
arliss angel mcgrand
agency's tomboy
agency's tomboy
arliss angel mcgrand


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 20/09/2012

pripombe, predlogi in pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pripombe, predlogi in pohvale   pripombe, predlogi in pohvale EmptyNed Sep 23, 2012 7:37 am

Potrjujem zgornjo izjavo. Resnično, prvič sm na tem forumu ampak mi je sijajn. Zgodba pa vse to je AWESOME!!! Very Happy Že načrtujem drugi lik hahahahaha champ

Drgač pa.. Predlagala bi sam neki. Cel forum ma nekako sivo mreno. In moreš kliknat na sliko da se ti pokažejo barve pa to. Pri vseh slikah, vključno z headerjem in to me nažalost zlo mot. Tko da če bi to popravl bi blo LEGENDARNO!!! lama

+Lahka bi se mal več pisal oz. rpg-jal. Sam tulk da forum ne zamre ;* amen
Drgač pa še enkrat glede foruma: ily
Nazaj na vrh Go down
liam mcintyre
ready to start
ready to start
liam mcintyre


Število prispevkov : 32
Reputation : 4
Join date : 19/09/2012
Age : 27

pripombe, predlogi in pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pripombe, predlogi in pohvale   pripombe, predlogi in pohvale EmptyNed Sep 23, 2012 7:41 am

    hej nočem se nič vmešavat al neki, ampak se mi zdi da je ta "siva mrena" narejena z razlogom, da je pač nekoliko različna grafika kot drugje. love2 čeprav se meni zdi logično da je najprej sivo in ko miško pomakneš gor postane vse v barvah, pa je ravno obratno.
    no, meni osebno je to všeč. kako je pa ostalim, idk. :3
Nazaj na vrh Go down
arliss angel mcgrand
agency's tomboy
agency's tomboy
arliss angel mcgrand


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 20/09/2012

pripombe, predlogi in pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pripombe, predlogi in pohvale   pripombe, predlogi in pohvale EmptyNed Sep 23, 2012 7:50 am

Nwm če je kej drugačno kr sm to mreno opazla že na drugih forumih in mi sploh ni blo všeč. Men je pač všeč če je že na prvi pogled vse lepo v barvah. Spošujem pa tvoje mnenje Lepi argumenti. en garde
Nazaj na vrh Go down
rosemary
the queen
the queen
rosemary


Število prispevkov : 134
Reputation : 4
Join date : 10/09/2012
Age : 30

pripombe, predlogi in pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pripombe, predlogi in pohvale   pripombe, predlogi in pohvale EmptySre Sep 26, 2012 5:43 am


    hvala vsem za vaša mnenja, you guys rock. love2

    arliss, kar se tiče opacityja slik, ja, zares je narejen tako z razlogom. razumem lahko, da ti ni všeč, ampak zaenkrat ga imamo vsekakor namen obdržati. ob spremembi skina pa bomo tvoje mnenje zagotovo upoštevali. (:
Nazaj na vrh Go down
https://ohmyjulietrpg.slovenianforum.com
Sponsored content





pripombe, predlogi in pohvale Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: pripombe, predlogi in pohvale   pripombe, predlogi in pohvale Empty

Nazaj na vrh Go down
 
pripombe, predlogi in pohvale
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: if i was scared i would ::  :: the service board-
Pojdi na: