Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 you're still here with me but not like yesterday

Go down 
AvtorSporočilo
dean cunningham
attention whore
attention whore
dean cunningham


Število prispevkov : 19
Reputation : 9
Join date : 17/09/2012

you're still here with me but not like yesterday Empty
ObjavljaNaslov sporočila: you're still here with me but not like yesterday   you're still here with me but not like yesterday EmptyTor Sep 18, 2012 6:32 am

dean a. cunningham
rekli vam bodo, da je fant poln samega sebe, da se zmrduje, če ni v pravi družbi, da nikoli ni zadovoljen in da ima vedno povedati kaj neprijetnega o ljudeh okoli sebe, na sploh pa, da je 'peder, da večjega ni' in da je 'navadna pička'. s čimer se sam še kako strinja - samo ne navzven. komu pa bi bilo življenje lahko, če pa ima vendar naloženo ogromno nalogo - skrb za dementno babico, ob tem pa lahko popolnoma pozabi na svoje življenje, ki ga je želel živeti, če ne iz drugega razloga, pa preprosto zato, ker je tudi njegov fant del nadnaravnega sveta. dean je tako samo ujet sredi bedne igre 'kdo je boljši', ki je prav nikdar še ni in je tudi najbrž nikdar ne bo zmagal, trudil pa se bo, dokler mu ne usahnejo zadnje moči. prav nič ni bedneje kot biti neopazen, najstniški problemi odkrivanja samega sebe in eksistence v svetu pa so deanu sledili tudi po srednješolskih letih. nič čudnega torej ni, da komaj čaka, da bi svojo pomembnost pokazal na edini njemu v tistem trenutku razumljivi način: preprosto tako, da samega sebe spremeni v enega izmed njih, naredi velik rompompom in upa, da bodo ljudje končno pred njim pokazali rešpekt. seveda pa bi najraje, če smo iskreni, ostal doma in jokal ob cherinih pesmih. tako pa mora delati, da zasluži dovolj denarja, da sebi in svoji osovraženi babici plača elektriko. bolj bedno življenje bi si težko zamislil.

use him up cause he's a really sweet boy underneath all his existential issues, really. iščejo se kakopak povezave iz canon liste, prav tako pa kakšna zaupljiva prijateljica s crushem nanj, da ji lahko pohodi srce, kakšno dodatno bitje teme, da bo moledoval pod njim, da ga spremeni v njemu podobnega, kakšen hot boyo, da bo spal z njim.. drama, drama, drah-ma! use him up good, boys and girls!
♥ MERCI BEAUCOUP, RUBY
Nazaj na vrh Go down
 
you're still here with me but not like yesterday
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: and if i was bored you know i would :: the plotting-
Pojdi na: