Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

  maybe, you're gonna be the one that saves me

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
colton harrow
lonely hunter
lonely hunter
colton harrow


Število prispevkov : 12
Reputation : 2
Join date : 17/09/2012
Age : 28

 maybe, you're gonna be the one that saves me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: maybe, you're gonna be the one that saves me    maybe, you're gonna be the one that saves me EmptySre Sep 19, 2012 3:29 am

COLTON HARROW THE HUNTER
če si samo še eno krvoločno umazano bitje več potem dobro veš kaj družina harrow v resnici predstavlja- lovce, pobijalce tistih, ki morajo biti mrtvi. če pa si normalni prebivalec majhnega idiličnega mesta potem je to zate samo ena prijetna družinica z očarljivim sinom katerega želiš ženiti s svojo majhno punčko. vendar colton od svojega otroštva ni normalen, brezbrižen otrok. ko je prišel čas sta mu starša povedala kakšen lovec v resnici oče je in kakšno je njegovo življenje sedaj, ko to ve. začel je trenirati, vaditi se učiti ubijati in pri enajstih pospravil prvega vampirja. vsi lovci so videli, da mladenič veliko obeta in od takrat je colton v tem našel strast, zadovoljstvo, občutek božanske moči, ki se je samo še povečala ob smrti staršev, katera je prišla veliko prezgodaj kot bi smela. in prav umor očeta je moral on gledati s svojimi očmi. od takrat ne pozna usmiljenja, ubije vsakogar in to z največjim veseljem, z iskrico v očeh in zadovoljnim nasmeškom na ustnicah. colton je postal samo še lovec in v tem videl smisel svojega življenja.
do ljudi je hladen, osoren, ne spušča se v globoke debate. ženske so le spolni objekti, moški le družba ob večernih popivanjih v zakotnem baru. vse ostalo je distancirano in se ne spušča v čustva. kajti ve, da ga bodo ta uničila. sam pa hoče uničiti smrad v mestu, ki tu naokoli prebiva.to je njegovi edini cilj in ne misli se odmakniti od njega in ne bo odnehal. ena izmed lastnostih, ki jih ima je ta, da je trmast in neusmiljen. še vedno pa je šarmanten, očarljiv, brezčuten prasec na katerega boste z veseljem izlili vsebino kozarca in nato strast prenesli v posteljo. presenečeni boste,ko boste uvideli da colton ni tako prijeten kot deluje na prvi pogled z božanskih pogledom in jamicah v licih zaradi nasmeška na obrazu. vse prej kot prijeten je.
in kaj za njega potrebujem ? vse od prijateljstva, do sovražnikov predvsem med nadnaravnimi bitji s katerimi bije večni boj. najbolj pa je zaželen morilec staršev - nadnaravno bitje - lahko ženska ali moški ni važno samo pripravite se ne večen boj in vojno. od njega ljubezni ne pričakujete samo dober seks in občasni skoki v posteljo in dejstvo, da vas bo precej dobro zajebal tudi, če se bo potrudil da vas ne prizadene. .
Nazaj na vrh Go down
azure roscoe
beautiful nightmare
beautiful nightmare
azure roscoe


Število prispevkov : 11
Reputation : 1
Join date : 17/09/2012
Age : 30
Kraj : marseille, france

 maybe, you're gonna be the one that saves me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: maybe, you're gonna be the one that saves me    maybe, you're gonna be the one that saves me EmptySre Sep 19, 2012 3:32 am

    baby of mine, should we start with our thing? love2 čeprou pomoje se še niti nisva dokončno dogovorili kako bova vse skupej izpeljali. ampak mislim, da bi bilo eno srečanje v kakšnem nočnem klubu, ko noben izmed njiju še ne ve kdo je drugi, lahko precej seksi. in potem mogoče skok v posteljo in naslednjega jutra prevelika odkritost z njegove ali njene strani, ki bi drugega prisilila do tega, da bi po hitrem postopku spokal svoje stvari in se odvlekel domov brez nadaljnega dogovarjanja. or how? (: and i would love you forever if you can start, really ^^
Nazaj na vrh Go down
colton harrow
lonely hunter
lonely hunter
colton harrow


Število prispevkov : 12
Reputation : 2
Join date : 17/09/2012
Age : 28

 maybe, you're gonna be the one that saves me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: maybe, you're gonna be the one that saves me    maybe, you're gonna be the one that saves me EmptySre Sep 19, 2012 3:49 am

      COLTON AND AZURE LET WE SEX THEM UP

      you know we should :3 well i think this would work out. torej nek klub/bar/pub karkoli they meet up then we all know what happens in mogoče bi bilo ob jutru res zabavno videti, da nekako dojameta kdo je kdo in kakšne vlogi imata v mestu in da sta pravzaprav sovražnika ii can see colton trying to kill him, ona se brani but there is some big sexual frustration in the air and everything is just so hot :3 and i will start pa ti sporočim kje me lahko najdeš, babe love3
Nazaj na vrh Go down
arliss angel mcgrand
agency's tomboy
agency's tomboy
arliss angel mcgrand


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 20/09/2012

 maybe, you're gonna be the one that saves me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: maybe, you're gonna be the one that saves me    maybe, you're gonna be the one that saves me EmptySob Sep 22, 2012 3:15 am

Can I take a piece of you? Smile
Nazaj na vrh Go down
colton harrow
lonely hunter
lonely hunter
colton harrow


Število prispevkov : 12
Reputation : 2
Join date : 17/09/2012
Age : 28

 maybe, you're gonna be the one that saves me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: maybe, you're gonna be the one that saves me    maybe, you're gonna be the one that saves me EmptyNed Sep 23, 2012 12:35 am

      COLTON AND ARLISS <3

      well of course you can ! upam samo, da imaš kakšno idejo kajti zadnje čase nisem blazno produktivna love3
Nazaj na vrh Go down
arliss angel mcgrand
agency's tomboy
agency's tomboy
arliss angel mcgrand


Število prispevkov : 27
Reputation : 1
Join date : 20/09/2012

 maybe, you're gonna be the one that saves me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: maybe, you're gonna be the one that saves me    maybe, you're gonna be the one that saves me EmptyNed Sep 23, 2012 12:49 am

Ufff. Js tud -.+ No ja za začetek.. Oba sta lovca. Mogoč lahka začnema iz tega. Colton je bil kdaj pri agenciji? Nism čist razjasnala. Dej pošl zs, pa se boma tam podrobnej zmenli ;* <3!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





 maybe, you're gonna be the one that saves me Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: maybe, you're gonna be the one that saves me    maybe, you're gonna be the one that saves me Empty

Nazaj na vrh Go down
 
maybe, you're gonna be the one that saves me
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: and if i was bored you know i would :: the plotting-
Pojdi na: